Rozpoczynamy sezon

Pierwsze spotkanie w tym sezonie odbędzie się 19 października 2017. Rozpoczynamy mocnym tematem: O sile modlitwy.

Zapraszamy w czwartek 19 października o godzinie 19.00.

Plan spotkań i tematów na najbliższe miesiące można przeczytać tutaj

 

Droga Krzyżowa w Łagiewnikach

W dniu 6 kwietnia w Łagiewnikach nasza grupa zorganizowała wielkopostne nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Podczas stacji drogi krzyżowej wsłuchiwaliśmy się w refleksje i komentarze przygotowane przez nasze koleżanki i kolegów. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie.

Wyprawy Wycieczkowej – podsumowanie 2016 roku

W 2016 roku grupa „Wycieczkowa” pięknie się rozwinęła. Podobnie jak w zeszłym sezonie, również i w tym odbyło się moc wydarzeń: od spotkań przy grach planszowych, przez wyjścia na koncerty, seanse kinowe i spektakle teatralne, aż po kilkudniowe wyprawy w Tatry słowackie, Bieszczady i do słowackiej Małej Fatry. Pod kątem różnorodności było tak samo, a ilościowo jeszcze lepiej, samych wyjazdów turystycznych zorganizowaliśmy aż dziewiętnaście! Ukoronowaniem sezonu był Sylwester na Luboniu oraz, co staje się naszą tradycją, slajdowisko z wycieczek, w których wzięliśmy udział w 2016 roku.

 

 

 

 

 

Przeczytaj cały wpis

Wystartowaliśmy – plan spotkań na najbliższe miesiące

Rozpoczynamy nowy rok inspirujących dyskusji. W czasie wakacji wspólnie wybraliśmy tematy, które będą prezentowane i dyskutowane podczas czwartkowych spotkań.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, których nurtuje poniżej przedstawiona tematyka i chcą posłuchać, zadać pytania albo podzielić się swoimi przemyśleniami.

Spotkania ChXXI wieku odbywają się w trzecie czwartki miesiąca o godzinie 19,00.

Planowane tematy i terminy spotkań:

Przeczytaj cały wpis