Kolejny rok spotkań rozpoczęty – 2019/2020

Nowy sezon rozpoczęliśmy z nowym Duszpasterzem. Opiekunem Grupy jest Ojciec Dominik Jarczewski OP. Na pierwszym, październikowym spotkaniu próbowaliśmy odpowiedzieć na niełatwe pytanie: „Powołanie – najbardziej unieszczęśliwiający koncept chrześcijaństwa?”.  Zapraszamy wszystkich chętnych na kolejne, ciekawe dyskusje. Lista tematów na rok 2019/2020 dostępna w zakładce: spotkania

Rozpoczynamy sezon

Pierwsze spotkanie w tym sezonie odbędzie się 19 października 2017. Rozpoczynamy mocnym tematem: O sile modlitwy.

Zapraszamy w czwartek 19 października o godzinie 19.00.

Plan spotkań i tematów na najbliższe miesiące można przeczytać tutaj

 

Droga Krzyżowa w Łagiewnikach

W dniu 6 kwietnia w Łagiewnikach nasza grupa zorganizowała wielkopostne nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Podczas stacji drogi krzyżowej wsłuchiwaliśmy się w refleksje i komentarze przygotowane przez nasze koleżanki i kolegów. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie.

Wyprawy Wycieczkowej – podsumowanie 2016 roku

W 2016 roku grupa „Wycieczkowa” pięknie się rozwinęła. Podobnie jak w zeszłym sezonie, również i w tym odbyło się moc wydarzeń: od spotkań przy grach planszowych, przez wyjścia na koncerty, seanse kinowe i spektakle teatralne, aż po kilkudniowe wyprawy w Tatry słowackie, Bieszczady i do słowackiej Małej Fatry. Pod kątem różnorodności było tak samo, a ilościowo jeszcze lepiej, samych wyjazdów turystycznych zorganizowaliśmy aż dziewiętnaście! Ukoronowaniem sezonu był Sylwester na Luboniu oraz, co staje się naszą tradycją, slajdowisko z wycieczek, w których wzięliśmy udział w 2016 roku.

 

 

 

 

 

Przeczytaj cały wpis